Afra Gergi Tavan AnkaraGERGİ TAVANMENÜ

3D DUVAR KAĞIDI

3D Duvar Kağıdı Nedir?

Resim, desen veya fotoğrafların gerçekçi görünmelerini sağlayan teknoloji ile tasarlanmış olan duvar kağıtları, 3 boyutlu (3D) Duvar Kağıdı olarak adlandırılır. Yaşam ve iş alanlarınızın modern, daha derin ve ferah durmasını sağlayan 3 boyutlu duvar kağıtları, yaptıran ve gören herkesin ilgisini ve beğenisini kazınır. 3D Duvar Kağıdı Ankara yapısı özelliği gereği uygulandığı yaşam alanlarına, renklendirmenin yanında özel yapısı, dokusu, kabartması ile farklı, modern, şık bir görünüm ve hareket katar. Kullanım amaçlarına, isteklerinize göre veya özel koleksiyonlar için de farklı ölçülerde de tarafımızca üretim ve imalat yapılabilmektedir.

3D Duvar Kağıdı Ankara

Afra Dekorasyon ile 3D duvar kağıtlarını evinize getirin ve modern farklı ve dekorasyona sahip olun. Kasvetli, sıkıcı evinizin veya işyeriniz havasını Afra Dekorasyon ile giydirin. Evinizi zevkinize veya sizin hayallerinize göre, ister rengarenk ister siyah beyaz 3 boyutlu duvar kağıtları ile süsleyelim. Çocuklar bu 3 boyutlu resimlere, manzaralara bakıp hayaller kursun, siz ve misafirleriniz huzur bulun. Daha şık yaşam yerleri yada modası geçmiş duvar kağıdı desenlerini yenilemek için profesyonel ekibizime başvurun, üstelik keşif ücretsiz. Karakteristik bir fark oluşturmak isteyenlerin genelde tercih ettiği 3D duvar kağıdı kalite ve boyutlarına göre fiyatları değişmekte olup, fiyat ve uygulama için lütfen bizi arayın veya 3D Duvar Kağıdı Ankara ofisimizi ziyaret edin.

3D Duvar Kağıdı Fiyatları

3D duvar kağıtları evlerde ve ofislerde ve her duvarda kullanmak için uygun özelliktedir. Müşterilermizin istediği ölçüde hazırlanabiliyor olması bu açıdan önemli bir avantaj kabul edilebilir. 3D duvar kağıdı fiyatları verilecek ölçüye, kullanılacak malzemeye, kaliteye ve işçiliğini yapan firmalara göre farklılık göstermektedir. 3D Duvar Kağıdı Fiyat bilgisi almak için hemen ofisimizi arayın!

 

3D DUVAR KAĞIDI SİPARİŞ FORMU

Lütfen form alanlarını giriniz.

Bilgileriniz gizli tutulmaktadır.

Afra DekorasyonAfra Gergi Tavan Ankara
+90 312 380 8797