Afra Gergi Tavan AnkaraGERGİ TAVANMENÜ

GERGİ TAVAN

Gergi Tavan Nedir?

Gergi Tavan sistemi farklı renk ve desenlerin, mükemmel sıra dışı teknik yapısı ve özellikleri ile istenilen şekle sokulması ile özel alüminyum profillerine ısıtıp, gerilerek uygulanması tekniğidir. İster düz, ister dairesel istersenizde farklı geometrik boyutlarda uygulanması mümkündür. Ev ve işyerlerinizin tavanları haricinde tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara imkan sağlar. Farklı esnekliği sayesinde her projede kendine özel ve farklı tavanlarda özgün tasarım ve şıklık imkanı sunar. Gergi tavanların üzerine ankastre aydınlatma armatürleri konulabilir, arkadan aydınlatma yaparak soft ışık kaynağı olarak kullanılır.

Gergi Tavan Fiyatları

Tavan, duvar ve dekoratif amaçlıda kullanılan gergi tavanların fiyatları, uygulanacak olan yere, m² boyutuna, kullanılacak olan malzemeye ve talep edilirse aydınlatma özelliklerine göre değişmektedir. Fiyat ve bilgi için bize arayabilir yada Gergi Tavan Ankara ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Gergi Tavan Özellikleri

Gergi Tavan sudan ve nemden etkilenmez. Bakım ve boya gerektirmez ve çok kolay temizlenebilir. Hafiftir, yangında alev almaz ve hijyenik ve insan sağlığına zarar vermez. Gergi tavanlar estetiktir ve ultraviyole ışınlardan etkilenmez. Üzerine istediğiniz resim ve desen baskısı uygulanabilir. Çatlama ayrılma gibi sorunlar çıkartmaz. İstediğiniz taktirde sökülüp tekrar monte edilebilir. Tarafımızca kısa sürede ve kolaylıkla montaj yapılır. Sizde ev ve iş yerlerinize gergi tavan uygulaması yaptırmak isterseniz, %100 Müşteri Memnuniyetini ön plana alarak çalışan Afra Dekorasyon'nın profesyonel ekibinden yararlanabilirsiniz.

GERGİ TAVAN SİPARİŞ FORMU

Lütfen form alanlarını giriniz.

Bilgileriniz gizli tutulmaktadır.

Afra DekorasyonAfra Gergi Tavan Ankara
+90 312 380 8797