Afra Gergi Tavan Ankara

ÖZGÜN TASARIMÖZGÜN TASARIM

Beğendiğiniz veya tercih ettiğiniz fotoğrafları, motifleri, desenleri size özel olarak üretiyor ve eviniz veya iş yerlerinizin gergi tavanlarınıza şık ve kalite bir şekilde uyguluyoruz.

HD DİJİTAL BASKIHD DİJİTAL BASKI

HD dijital baskı cihazlarımızla kaliteli ve daha mükemmel renkler ile, şık dekorasyonlar ve duvar kağıdı baskıları sizleri bekliyor. HD baskı teknolojimizi kesinlikle deneyin.

ÜCRETSİZ KEŞİFÜCRETSİZ KEŞİF

Köşk Mah. Özyurt Cad. Dağcı Sokak No: 4-B

NELER YAPIYORUZ

Ankara`da Gergi Tavan, Tezgah Arası Cam, Duvar Kağıdı ve Dekorasyon hizmeti veren firmamız Afra Dekorasyon, anahtar teslim projeler yapmaktadır. Hayalinizdeki yaşam alanları için doğru adresteniz.

GENEL BİLGİLER

Gergi Tavan, Tezgah Arası Cam, Duvar Kağıdı, Mobilya Dekorasyon, Light Box ve Tesisat ile ilgili merak edilen ve yararlı olacabilecek konuları aşağıdaki bilgi kutucuklarını inceleyerek öğrenebilirsiniz.

TÜMÜNÜ GÖSTER

AFRA DEKORASYON

Hakkımızda

2008 yılında Ankara Keçiören’de faaliyetlerine başlayan, ülke genelinde de çok sayıda bayi ve tedarikçi ile çalışan Afra Dekorasyon Ankara'da her bölgeye, özelliklede keçiören, pursaklar, çankaya, yaşamkent, yenimahalle, demetevler bölgesine hizmet vermektedir. Dekoratif yaşam şeklini şıklıkla buluşturan Afra Dekorasyon siz müşterilerimizin hayallerine bir nebze olsun ışık tutmakta!

afra dekorasyon

Evlerinizde ve iş yerlerinizde, şık, kaliteli ve ekonomik projelerle, doğa ile iç içe kaldığınızı tasvir edebilecek gergi tavan, tezgah arası cam, 3D duvar kağıdı, light box ve iç dekorasyon uygulamalarımızla siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yeni nesil dekorasyon sistemini oluşturuyoruz.

Ankara’nın her noktasında ücretsiz keşif ile espertiz raporunu sizlere sunan firmamız metrekareye uygun ücretlerle sizlere binlerce çeşidi sunmaktadır. Uygun ücret, kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeyi kullanma prensibi üzerine kurulu firmamız, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

HAKKIMIZDA
iso certificates
Afra DekorasyonAfra Gergi Tavan Ankara
+90 312 380 8797